advertise

روش های خرید از فروشگاه اینترنتی گل استایل

روش های خرید از فروشگاه اینترنتی گل استایل

روش های خرید

از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت کامل مطالعه بفرمایید زیرا استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات، نشان می‌دهد که شما قوانین ما را پذیرفته‌اید.
این وبسایت با دسترسی که به شما می دهد این فرصت را برای شما فراهم می‌نماید که از میان تعداد متنوعی از کالاها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.
شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.
نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت گل استایل ثبت نام نمایید.
در فرآیند ثبت نام از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را نظیر نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید.
شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت ارائه می‌نمایید، دقیق و صحیح می باشد.
زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید و بعنوان یک عضو رسمی، دسترسی به خدمات وب سایت را خواهید داشت.

۱.خرید آنلاین

در این روش شما با انتخاب محصول و اضافه کردن به سید خرید و وارد شدن به صفحه پرداخت می توانید توسط کلیه ی کارت های عابربانک عضو شتاب که دارای رمز اینترنتی و پویا هستند خرید خود را نهایی کنید.

۲.خرید تلفنی:

در این روش شما می توانید پس از انتخاب محصول و تعداد آن مبلغ را محاسبه و به یکی از حساب های زیر واریز و سپس با داشتن اطلاعات عنوان کالا و تعداد و همچنین اطلاعات واریزی با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید
شماره تماس ها:۰۳۱۳۲۳۰۷۹۶۱
۰۹۰۵۹۸۸۷۶۶۷
۰۹۳۰۰۷۶۶۶۱۴
شماره حساب جهت واریز وجه
بانک ملت بنام امین پورعابدین
۶۱۰۴ ۳۳۸۹ ۱۴۲۰ ۸۳۳۱
شماره شبا ملت بنام امین پورعابدین و محسن ابراهیمی
IR۱۱ ۰۱۲۰ ۰۲۰۰ ۰۰۰۰ ۹۵۳۶ ۲۵۴۵ ۳۲
بانک ملت بنام محسن ابراهیمی ۶۱۰۴۳۳۸۹۱۴۲۰۸۴۳۰

۳. خرید از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ و تلگرام

با جستجوی نام گل استایل به صورت فارسی در اینستاگرام ما رو فالو کنید و از طریق دایرکت درخواست خرید خودتان را ارسال کنید
با ارسال درخواست خود به یکی از خط های زیر می توانید خرید خود را نهایی کنید
۰۹۰۵۹۸۸۷۶۶۷
۰۹۳۰۰۷۶۶۶۱۴


روش‌های ارتباط با ما