advertise

میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته

کود سه بیست بی شک بهترین و کامل ترین کود مصرفی برای پسته است. درخت پسته از جمله درختان بسیار ارزشمند می باشد که محصولی با صرفه اقتصادی زیاد و صادراتی تولید می کند. این محصول ارزشمند از لحاظ کیفیت و میزان برداشت برای پسته داران محترم حائز اهمیت می باشد. میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته ممکن است دغدغه بسیاری از باغداران باشد که در این مقاله تلاش داریم که دلیل آن را به شکلی علمی و اصولی توضیح دهیم. کود سه بیست، از جمله بهترین و مغذی ‌ترین کودهای کشاورزی است که می‌توانید از آن برای تامین نیاز های غذایی درختان پسته بهره بگیرید.
این کود مزایای بسیار عالی ای دارد و می‌تواند املاح ضروری و مورد نیاز مانند نیتروژن، فسفر، پتاسیم، منگنز، آهن، کلسیم، پتاسیم، ازت، فسفات و روی را برای پسته‌ تأمین نماید. در حال عادی میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته اگر به‌ صورت صحیح و اصولی مصرف گردد، هیچ‌ گونه ضرری ندارد و می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای نیز از خود به‌ جای بگذارد. این کود کاملا نرمال و پرمصرف، میزان گل‌دهی، رشد و باردهی درختان پسته را افزایش می‌دهد و کمک می‌کند محصولات سالم و باکیفیت بیشتری برداشت کنید.شمل می توانید برای اطلاعات بیشتر زمان مصرف هیومیک اسید برای پسته را مطالعه نمائید.


روش و میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته

پسته درختی بسیار مقاوم است و در شرایطی نامناسب نیز رشد می کند و به باردهی ادامه می دهد. به همین دلیل این درخت را در مناطقی که خاک، آب و هوای نامناسب دارد نیز می توان کاشت. درخت پسته ریشه ی بسیار عمقی دارد و به همین خاطر نیز آبیاری هایی غرقاب و دیر به دیر احتیاج دارد. یکی از روش های مصرف کود برای درختان پسته به شکل آبیاری است. میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته به صورت آبیاری به عوامل مختلفی بستگی دارد.
عواملی همچون سن درخت، آب و هوا، نوع و بافت خاک، روش کاشت و روش آبیاری در میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته تاثیر دارد. هرچه سن درخت بیشتر باشد میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته نیز افزایش می یابد و بلعکس میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته ای کع تازه کاشت شده و درت کوچکی است کمتر است.
میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته ای که در خاک های شور با فواصل آبیاری طولانی مدت کمتر است. در این نوع خاک ها عناصر موجود در کود سه بیست به راحتی توسط ریشه ها جذب نمی شود و چون سدیم خاک زیاد است ممکن است به رشد و متابولیسم درخت پسته آسیب وارد شود. بسته به میزان شوری آب و EC آن و تحت نر گیاهپزشک می توان میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته را تعیین کرد.پاسخ به این سوال که کود سه بیست مایع بهتر است یا پودری دغدغه بسیاری از علاقمندان به گل و گیاهان خانگی، باغداران و حتی کشاورزان است،برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید.

فروش کود npk با بهترین قیمت و کیفیت

برای خرید کود npk با بهترین قیمت و کیفیت می توانید از مجموعه گل استایل تهیه نمائید.

نکات بسیار مهم در میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته

زمان مصرف و میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته بستگی به عوامل مختلفی دارد. زمان مصرف کود سه بیست برای درختان پسته معمولا در فصول رشد مانند بهار و تابستان است. در این زمان ها درخت پسته درگیر رشد، باردهی، گلدهی و گسترش ریشه های خود می باشد. میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته در زمان گلدهی زیاد است. در این زمان معمولا کود به شکل آبیاری استفاده نمی گردد. چرا که در زمان شکوفه دهی برای درختان آبیاری انجام نمی گردد. در این زمان می توان کود سه بیست را به شکل محلول پاشی استفاده کرد.
میزان مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته در زمان تشکیل میوه ها و پر شدن مغز پسته بسیار زیاد و مهم و ضروری است. اصلی ترین زمان برای مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای هر درخت پسته در زمان پر شدن مغز پسته می باشد. در این زمان نیاز درختان پسته به این کود بسیار زیاد است و باید حتما از کود های مختلف از جمله سه بیست برای آنها استفاده کرد. کود سه بیست را می توان به شکل آبیاری و محلول پاشی استفاده کرد.برای مشاوره و خرید انواع کود سه بیست ایرانی و یا بهترین مدل های کود سه بیست خارجی با مشاورین ما در گل استایل تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین محصولات

مهندس نیلوفر مسیبی
کارشناس ارشد گیاه پزشکی

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.